Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Montréal

Montréal

Malé město Montréal se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Languedoc - Roussillion. Malé město ležící 80 km od moře, je vzdáleno 20 km západně od Carcassonne. Město Montréal je známé mimo jiné díky svému hokejovému týmu. V Montréal je také krásné jezero.

V Montréal jsou k dispozici veškeré služby v místě. Můžete se zde věnovat například tenisu či rybaření. Město je obklopeno krásnou krajinou. V okolí Montréal je množství krásných míst, která stojí za návštěvu. Montréal je báječným místem pro rekreaci celé rodiny.

Tipy na výlety
Montréal je ideálním výchozím bodem k početným výletům krásnou krajinou, protože je zde množství turistických stezek.

K vyhledávaným turistickým zastávkám Languedoc-Roussillonu se na úpatí pohoří Montagne Noire řadí historické město Carcassonne. Kolem této prestižní lokality nelze projít bez povšimnutí. Dokonce i vyznavači prázdnin u moře pobývající v Gruissanu nebo Fleury d´Aude, přímořských letoviscích v blízkosti Narbonnu, se nechávají unést zdejší historií.

Uprostřed panenské přírody departementu Aude, cest brázdících vinohrady, se na vrcholcích kopců vypínají katarské zámky z 12. století a početné románské kláštery. Severněji, v nadmořské výšce 800 metrů, odhaluje pohoří Montagne Noire podivuhodnou krajinomalbu a také významné kulturní dědictví – hluboké kaňony, okrově a červeně zbarvené břehy jezer, ale také sklárny, manufaktury, vesničku knih Montolieu a středověké vesnice, které připomínají bohatou a pohnutou minulost tohoto departementu.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie