Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cabestany

Cabestany

Cabestany je malé město ležící na jiho-západním cípu Francie. Cabestany nabízí veškeré zázemí potřebné ke strávení pohodové dovolené. Oblíbené je mimo jiné místní fitness-centrum. V létě se návštěvníci mohou věnovat vodním sportům v 9 km vzdáleném Canet en Roussillon. Návštěvníci Cabestany si jistě rádi užijí možnosti, které nabízí písečná pláž (10 km od Cabestany). Cabestany je oblíbeným místem pro rodinnou dovolenou.

Tip na výlet

Perpignan
– ekonomická a kulturní metropole Roussillonu se rozprostírá v srdci zemědělské nížiny pouhých 11 km od mořského pobřeží. Věhlasné památky katalánské minulosti a tradice tohoto města ohlašují nedaleké Španělsko.
Co při návštěvě nevynechat:
Palác malorských králů (13. století), katedrálu sv. Jana s reliéfem v katalánském barokním stylu, meštanské domy a křížovou chodbu s hřbitovem Campo Santo ze 14. století.

Památky antického Říma, hrady středověkých katarů, moderní architektura i starobylé vesnice - to vše představuje region Languedoc – Roussillion, který spojuje vonící Provence a žhavé Katalánsko. Při toulkách po tomto regionu na návštěvníky čeká rozmanité množství možností – koupání v moři, lyžování, horská turistika až po poznávání nejrůznějších pamětihodností.

Stará města jako Séte, Agde nebo Perpignan byla v sedmdesátých letech rozšířena na rekreační centra a byla k nim zřízena početná, moderní rekreační střediska. Všechna tvoří společně širokou nabídku zábavních a sportovních možností. Nejznámějším územím Languedoc je Camargue, chráněné přírodní území s volně žijícími koňmi. Ve vnitrozemí jsou početné pozoruhodné staré osady.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie