Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Portiragnes

Portiragnes

Portiragnes je letovisko nacházející se 13 km jižně od Béziers, 15 km od Cap d´Agde, 80 km od Montpellier. Tato poklidná vesnice leží v regionu Languedoc - Roussillion. Specifikem Portiragnes jsou domy postavené z čedičů. V Portiragnes se konají různé zábavy a býčí zápasy. Obec je obklopena krásnou přírodou.

V Portiragnes je řada pamětihodností a pozoruhodné prehistorické pozůstatky. Jsou zde k dispozici veškeré služby v místě včetně diskotéky a muzea. V Portiragnes se konají různé společensko-zábavní akce. Portiragnes nabízí také nejrůznější sportovní příležitosti.

V létě se zde návštěvníci mohou věnovat plachtění (je zde i škola plachtění), tenisu, rajtování a rybaření. V okolí Portiragnes se nachází pozoruhodně velká přírodní rezervace.

Tipy na výlety
Canal du Midi, který se táhne v délce 241 kilometrů z Toulouse až do středozemního Séte či Agde, je monumentálním technickým a architektonicky mistrovským dílem. Tento kanál byl duchovním dítětem vládního úředníka Pierra-Paula Riqueta.

Montpellier
Tato metropole Languedoc-Roussillonu se silnou akademickou tradicí v současnosti představuje kulturní, vědeckou a uměleckou křižovatku. Nejstarší část města se nazývá Ecusson. Památné činy Ludvíka XIV. připomíná Vítězný oblouk. Náměstí Place de la Comédie, kterému vévodí budova opery (19. století), sahá až k nové čtvrti Antigone.

Béziers
Kolébkou města Béziers se díky své poloze stala akropole St. Nazaire, která se tyčí více než 70 metrů nad řekou Orb. Tvář města a jeho okolí proměnil koncem 19. století rozmach vinařství. V současné době se pestrý lokální život točí zejména kolem vína, rugby a srpnové koridy.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie