Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Grande Motte

Le Grande Motte

Městečko La Grande Motte, které vyrostlo v poušti vody, písku a lagun, je nejzelenější lokalitou celého pobřeží s mnoha ubytovacími kapacitami a zábavními centry, ve kterých se hraje golf a provozují se v nich nejrůznější vodní sporty. Letovisko Le Grande Motte se nachází v regionu Languedoc – Roussillion.

Le Grande Motte je známé také díky konání býčích zápasů. Jsou zde k dispozici veškeré služby v místě. Je zde diskotéka, kasino, wellness-centrum a thalassoterapie. Le Grande Motte je známé svou rezidencí ve formě pyramidy. Pro obec je typické množství zeleně. V Le Grande Motte můžete hrát tenis, golf (golfové hřiště s 42 jamkami) či minigolf. Je zde také půjčovna kol a horských kol. V Le Grande Motte je také dětské hřiště.

Letovisko leží přímo u moře, návštěvníkům poskytuje 8 km dlouhou písečnou pláž a ideální podmínky pro rekreační dovolenou celé rodiny. V Le Grande Motte se návštěvníci mohou věnovat řadě vodních ale i jiných sportů. Le Grande Motte nabízí také možnost koupání v bazénu či v aquaparku Le Grand Bleu. Je zde také sportovní přístav. V Le Grande Motte se můžete věnovat potápění, plachtění (je zde i škola plachtění) či vodnímu lyžování.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie