Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Pierre Sur Mer

St Pierre Sur Mer

Město St Pierre Sur Mer leží v regionu Languedoc - Roussillion. Malé letovisko s 800 obyvateli leží přímo u moře a je vzdáleno 82 km od Perpignan, 168 km od Toulouse a 90 km od města Montpellier. Pouhých 21 km vzdálené město Narbonne bude pro své pamětihodnosti jistě vyhledáváno milovníky historie.

Pierre Sur Mer nabízí velké množství historických památek a přírodních krás. Návštěvníci jistě v St Pierre Sur Mer ocení písečnou pláž a možnost koupání ve vyhřívaném bazénu. Okolí letoviska nabízí řadu sportovních příležitostí. Rodiny s dětmi jistě ocení Pony-klub pro děti na Domaine de l´Oustalet.

Tipy na výlety
Jen 8 km od městečka objevíte ulice staré obce Fleury d'Aude a Domaine de l'Oustalet v Clape Massiv. Přibližně 17 km dále leží malebný přístav Les Cabanes de Fleury.

Toto místo je známé propastí Couffre de l'Oeil Doux a svým nádherným přírodním bohatstvím. Olivový mlýn a společnost l'Oulibo, která olej vyrábí v Bizes-Minervois, je návštěvníky vyhledávané místo oblasti Olive Lucque. Zde se dozvíte vše o olivovníku a jeho plodech.

Narbonne je někdejší metropole narbonnské Galie a následně sídlo vizigótských králů a arcibiskupské město a významný přístav. Dnes město prosperuje díky vinařským oblastem v okolí. Historické centrum protíná Canal de la Robine, který dělí město na dvě části. Zde se tyčí opevněný arcibiskupský palác (Pallais des Archevêques) postavený ve 13. – 14. století. V sousedství stojí nedokončená gotická katedrála. Ta se pyšní svou nádhernou křížovou chodbou, barevnými vitrážemi ze 14. století a krásnými tapisériemi. Místní muzea ukrývají vzácné kousky, zejména římské malby. K příjemným vycházkám lákají stinné bulváry, kanál nebo břehy řeky Robine.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie