Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ascain - informace o obci

Ascain je malá, ale velmi malebná baskická vesnice, nacházející se v regionu Akvitánie, zhruba 7 km od St. Jean de Luz. Její zvláštností jsou okouzlující domy na návsi, které pocházejí ze 17. století.

V Ascain žije necelých čtyři tisíce obyvatel. Vzhledem k tomu, že se rozkládá na úpatí hory, Baskicko je totiž doslova poseto zelenými kopci a slunnými údolími, nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

Místní obyvatelé jsou rovněž velmi zbožní, proto zde najdete řadu památek, které byly postaveny zejména zásluhou církve. Například kostel s typicky dřevěnou kruchtou.

Písečná pláž s možnostmi vodních sportů je od obce vzdálena asi 7 km. Na ní leží také sportovní přístav. V blízkosti obce se nachází také další sportoviště, například tenisové kurty, golfové hřiště. Povoleno je zde i rybaření a potápění. Pochopitelně, jak je v celé Francii zvykem, ani zde nechybí cyklistické stezky.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie