Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ustaritz - informace o obci

Ustaritz se nachází na břehu řeky Nive, jedné z řek ve Francii nejbohatších na ryby. Ustaritz leží 15 km od Biarritz, 12 km od Bayonne a 15 km od Angelt. Ustaritz je bývalé hlavní město Le Labourd a v současné době má přibližně 6 350 obyvatel. Ustaritz je nízko položené, jeho nadmořská výška je pouze 9 m.

Ustaritz je malá klidná vesnice. Návštěvníkům nabízí mnoho kulturních možností. V Ustaritz se konají mimo jiné folklórní večery a jsou zde obchody, bar a muzeum. V okolí Ustaritz jsou pláže i nabídka sportovního vyžití. Ustaritz nabízí potápění, plachtění, surfování, kánoe, rafting, golfové hřiště (3 km od Ustaritz) a rybaření.

Ustaritz má dobrou výchozí polohu pro výlety a exkurze do okolí - do vnitrozemí Burgundska a Baskicka. Návštěvníci se mohou věnovat vodním sportům (8 km od Ustaritz), pláž je vzdálená 16 km od Ustaritz, a vyhřívaný bazén je vzdálen 4,5 km.

Baskicko se rozkládá na hranicích mezi Francií a Španělskem. Baskům se podařilo uchovat si svou odlišnou identitu více než kterékoliv jiné etnické skupině v Evropě a jejich jazyk je zcela odlišný od jakéhokoliv evropského jazyka.

Dopravní spojení: dálnice 63 Hendaye - Toulouse, výjezd 5. Nádraží "Bayonne" 15 km. Doprava letadlem: letiště Biarritz (BIQ), 16 km, Bordeaux (BOD), 180 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie