Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bidart - informace o městě

Bidart je malé klidné město ležící na pobřeží Atlantiku, v jihozápadní části Francie, nedaleko hranic se Španělskem.

Je skvělým místem pro ty, kteří rádi jednu nebo dvě noci stráví ve víru rušného nočního života nějakého luxusního přímořského letoviska a pak se stáhnou do svého soukromí a v klidu si užívají nádherného počasí a hlavně svých volných dnů.

To vše nabízí malé přímořské městečko Bidart. Leží totiž jen necelých 6 km od luxusního letoviska Biarritz, kde svou dovolenou tráví především evropská smetánka (zejméně členové britské a španělské královské rodiny a francouzští aristokraté), a které bývá označováno za mladší sestu Monte Carla. Jedna noc v přepychovém Hotelu du Palais, který byl původně palácem manželky Napoleona III, stojí pro ilustraci od 300 euro nahoru.

Něčeho takového se v Bidartu bát nemusíte. Naopak. Můžete si zde užívat v klidu půvabů přírody,  nebo relaxovat na jemné písečné pláži, vychutnávat si horké sluneční paprsky a nořit se do vln oceánu.

V Bidartu fungují i půjčovny kol a protože Francie je rájem pro cyklisty, nemusíte se bát, že byste zde nenarazili na žádnou cyklostezku. V nedalekém Ilbarritz si můžete zahrát tenis nebo golf, popřípadě zajezdit na koni.

Po dni stráveném sportováním a prohlídkami místních památek můžete strávit noc na diskotéce, nebo si zajít do kina. Pořádají se zde také folklorní večery.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie