Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lacanau - informace o letovisku

Lacanau je dalším z mnoha přímořských letovisek ona pobřeží Atlantiku v jihozápadní části Francie. Leží téměř uprostřed lesa, mezi oceánem a sladkovodním jezerem Lacanau.

Je zaměřené především na outdoorové sporty, jako je například surfování, windsurfing, kite surfing, potápění, skákání padákem, ale i cyklistika a turistika, plavání, golf a tenis. Můžete si zde ale také zajezdit na koni, nebo vyrazit se svými dětmi do Mickeyho dětského zábavného klubu. Plně se zde můžete oddat i balneoterapii.

Kromě obrovské písčité pláže a sladkovodního jezera Lacanau nabízí svým návštěvníkům obrovskou písčitou pláž i sladkovodní jezero. Je i výborným výchozím bodem pro výlety do okolí.

Například do 60 km vzdáleného historického klenotu Akvitánie – středověkého města Bordeaux, nebo k 80 km vzdálenému Arcachonu a největší duně Evropy, kterou je Duna de Pilat (je přes 100 m vysoká, 500 m široká a 3 km dlouhá).

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie