Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Landunvez

Landunvez

Malá vesnice Landunvez se nachází v regionu Bretaň, v západním cípu Francie. Landunvez je obec situovaná 7 km od Ploudalmézeau, 25 km od Aber-Wrach, 30 km od Ouessant a 40 km od Brestu. Tato i jiná města v okolí Landunvez jsou oblíbeným cílem různých výletů turistů. Je vhodným místem pro klidnou odpočinkovou dovolenou.

Landunvez se nachází přibližně 2 km od mořského pobřeží. Landunvez se hodí pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky. Landunvez je ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí, turisté mohou navštívit řadu okolních měst a vesnic nebo se mohou vydat na nedaleké pobřeží, kde se mohou koupat v moři či relaxovat na některé z pláží.

Výlety do okolí
Brest je jeden z nejdůležitějších francouzských přístavů, který byl během 2. světové války těžce poškozen. Přesto zde můžete spatřit trosky zámku z 11. století a toto námořní město si prohlédnout. Océanopolis – důležité oceánografické vědecké centrum je se svými expozicemi, týkajícími se různých mořských prostředí, hlavní místní atrakcí.

Poloostrov Crozon
Nejúžasnějšími místy na bretaňském pobřeží jsou skalnaté výběžky poloostrova Crozon a mys Pointe du Raz na jihu provincie Finistére. Stezky vás po útesech zavedou z Lescoff až k nejzápadnějšími místu mysu Pointe du Raz a z Veryach poblíž Camaret k mysu Pointe de Pen-Hir na poloostrově Crozon.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie