Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Penmarch

Penmarch

Rybářská obec Penmarch se nachází v regionu Bretaň, na západě Francie. Městečko leží asi  34 km od Quimper, 44 km od Douarnenez a 45 km od Concarneau. V Penmarch jsou pro návštěvníky k dispozici různé kulturní i sportovní možnosti. Zajímavým zážitkem je například návštěva rybářského přístavu s průvodcem.

V obci jsou k dispozici veškeré služby v místě, je zde muzeum, kino a řada pamětihodností. Za vidění stojí početné megalitové sochy. V létě mohou návštěvníci v Penmarch využít písečnou pláž, mohou se věnovat tenisu, rajtování či rybaření. Penmarch je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

Tipy na výlety
V okolí Penmarch je mnoho turistických cest a cest pro túry na horském kole.

Quimper
– historie tohoto nejstaršího města Bretaně a hlavního města starobylého vévodství Cornouaille je opředeno legendou. Tomuto nádhernému starobylému městu dominuje ohromná gotická katedrála Saint-Corentin z 13. století. V ulici Rue Kéréon najdete spoustu zajímavých obchůdků. Quiper je také proslavený svou osobitou a velmi krásnou fajánsovou keramikou, jejíž průmyslová výroba zde začala již v 17. století.

Concarneau
Nejzajímavějším místem tohoto důležitého přístavu je Ville Close, opevněné staré město ležící na ostrově v zálivu. Z hradeb je nádherný výhled do okolí a v úzkých uličkách je spousta restaurací a obchůdků se suvenýry. V bývalých kasárnách se v dnešnídobě nachází Musée de la Pêche, které je věnováno místnímu rybářskému průmyslu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie