Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Plouasné

Plouasné

Malá vesnice Plouasné se nachází v regionu Bretaň, na západě Francie a leží v pěkném prostředí 20 km jižně od Dinan, 30 km severně od Rennes. Vesnici najdete na hranici sekce Ille a Vilaine a pobřežím Armor. Na své si zde přijdou zejména milovníci pěší turistiky, cykloturistiky a výletů na horském kole.

V okolí se nachází množství nejrůznějších cest. Plouasné má ideální výchozí polohu pro exkurze do okolí, které nabízí krásnou přírodu a mnoho zajímavých míst. Vesnička se hodí zejména pro prožití klidné dovolené.

Tipy na výlety
Dinan je známý svou nádhernou hradbami obehnanou citadelou, která byla velmi profesionálně a citlivě zrestaurována. Malebné středověké dlážděné ulice, dva překrásné kostely a hradní věž z 14. století se nachází uvnitř hradeb z 13. století.

Rennes je od roku 1561 hlavním městem Bretaně. Dnes je živým univerzitním městem. Ačkoliv jen málo jeho obyvatel mluví bretaňsky, je hlavním střediskem znovu oživeného zájmu o bretaňskou kulturu. Toto město je nejpůsobivější začátkem července, kdy zde vypukne pouliční festival Les Tombées de la nuit oslavující hudbu, poezii a tanec.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie