Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Trebeurden

Trebeurden

Pobřeží s červenými skalami to jsou města Perros – Guirec, Ploumanach, Tregastel, Trebeurden, Pleyben - městečko s nejimpozantnější bretaňskou kalvárií, Quimper – město s výrobou fajánsu, Carnas s prehistorickými památkami – menhiry, dolmeny, mohyly a také poloostrov Quiberon s možností koupání.

Středisko Trebeurden se nachází v severní části pobřeží Bretaně, která je známá svou různorodou krajinou a krásnou přírodou. Bretaň je oblastí, kde naleznete nížiny, řeky, močály, ale také zalesněné pahorky, vulkány, nebo zasněžené vrcholky hor.

Nejsevernější část pobřeží Bretaně od ostrova Brehat až k městu Trébeurden je známa pod označením Côte de Granit Rose neboli Pobřeží růžové žuly. Odtud je to také jen coby kamenem dohodil k symbolu západní Francie, k ostrůvku Le Mont Sant Michel. Opevněný románsko-gotický klášter na žulovém ostrůvku uprostřed mořských písčin v zátoce proslulé velikým rozdílem hladiny mezi přílivem a odlivem, který je společně s Eiffelovkou nejvíce fotografovaným místem Francie.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie