Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Trebeurden

Trebeurden

Pobřeží s červenými skalami to jsou města Perros – Guirec, Ploumanach, Tregastel, Trebeurden, Pleyben - městečko s nejimpozantnější bretaňskou kalvárií, Quimper – město s výrobou fajánsu, Carnas s prehistorickými památkami – menhiry, dolmeny, mohyly a také poloostrov Quiberon s možností koupání.

Středisko Trebeurden se nachází v severní části pobřeží Bretaně, která je známá svou různorodou krajinou a krásnou přírodou. Bretaň je oblastí, kde naleznete nížiny, řeky, močály, ale také zalesněné pahorky, vulkány, nebo zasněžené vrcholky hor.

Nejsevernější část pobřeží Bretaně od ostrova Brehat až k městu Trébeurden je známa pod označením Côte de Granit Rose neboli Pobřeží růžové žuly. Odtud je to také jen coby kamenem dohodil k symbolu západní Francie, k ostrůvku Le Mont Sant Michel. Opevněný románsko-gotický klášter na žulovém ostrůvku uprostřed mořských písčin v zátoce proslulé velikým rozdílem hladiny mezi přílivem a odlivem, který je společně s Eiffelovkou nejvíce fotografovaným místem Francie.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie