Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Saint Quay

Saint Quay

Letovisko Saint Quay se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Leží asi 30 km severo-západně od Saint-Brieuc. Líbit se zde bude zejména milovníkům slunce a koupání. Saint Quay je ideální pro rodinnou rekreaci.

Saint Quay nabízí návštěvníkům možnosti různého kulturního i sportovního vyžití. V obci je k dispozici písečná pláž. Koupat se návštěvníci mohou také v bazénu s mořskou vodou. Pro zájemce je zde škola plachtění, dále tenis a minigolf. V obci je k dispozici kino a kasino. Zejména mladí lidé ocení možnost navštívit diskotéku.

Tipy na výlety
Pobřeží Côte de Granit Rose je typické svými růžově zbarvenými žulovými skalami zvětralými do neuvěřitelných tvarů. Smaragdové pobřeží se tázne od výběžku Pointe de Grouin na západ od Saint-Malo a na sever od přístavu Cancale, známého svými ústřicemi, až k le Val-André na západě. Můžete zde najít řadu kvalitních pláží, krásných letoviscích i mysů s nádhernými výhledy na moře.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie