Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Baden

Baden

Malé letovisko Baden se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň, ležící 5 km od Auray, 17 km od Vannes, 60 km od Lorient. Městečko Baden nabízí řadu zajímavostí, které stojí za vidění, mimo jiné například Ile de Gavrinis, Ile Berder, zámek Berder či dolmen Ile Longue. V obci jsou k dispozici veškeré služby v místě.

Baden leží přímo u moře, návštěvníci zde mohou využít písečnou pláž a mohou se věnovat vodním i jiným sportovním aktivitám. V létě mohou návštěvníci využít sportovní přístav, věnovat se plachtění, turistice či cykloturistice.

Výlety do okolí
V okolí vede mnoho turistických cest a cest vhodných pro túry na horském kole. V Baden se konají početné organizované exkurze k různým ostrovům zálivu Golf Morbihan. Vyhlídková plavba okolo ostrovů v tomto zálivu nabízí možnost zahlédnout nespočet dolmenů, menhirů a kamenných kruhů, z nichž některé jsou dnes napůl strženy vlnami.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie