Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Baden

Baden

Malé letovisko Baden se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň, ležící 5 km od Auray, 17 km od Vannes, 60 km od Lorient. Městečko Baden nabízí řadu zajímavostí, které stojí za vidění, mimo jiné například Ile de Gavrinis, Ile Berder, zámek Berder či dolmen Ile Longue. V obci jsou k dispozici veškeré služby v místě.

Baden leží přímo u moře, návštěvníci zde mohou využít písečnou pláž a mohou se věnovat vodním i jiným sportovním aktivitám. V létě mohou návštěvníci využít sportovní přístav, věnovat se plachtění, turistice či cykloturistice.

Výlety do okolí
V okolí vede mnoho turistických cest a cest vhodných pro túry na horském kole. V Baden se konají početné organizované exkurze k různým ostrovům zálivu Golf Morbihan. Vyhlídková plavba okolo ostrovů v tomto zálivu nabízí možnost zahlédnout nespočet dolmenů, menhirů a kamenných kruhů, z nichž některé jsou dnes napůl strženy vlnami.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie