Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rochefort en Terre

Rochefort en Terre

Malé město Rochefort en Terre se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Město leží asi 30 km od Redon a 35 km od Vannes. Rochefort en Terre patří mezi jedno z měst Bretaně, která jsou nejproslulejší pěstováním květin. Je vyhlášený také díky mnoha uměleckým, starožitným a malířským ateliérům.

Rochefort en Terre se vyznačuje mimořádným architektonickým dědictvím. Je zde množství krásných památek. Za vidění zde stojí opevněný hrad, hrázděné domy s dřevěnými příčkami, řada staveb z 16., 17. a 18. století, nejen z nejkrásnějších kostelů v oblasti a mnoho dalších architektonických skvostů. V obci jsou veškeré služby v místě.

Vaší pozornosti by také neměly ujít hory Kavalérie. Rochefort en Terre je ideální pro milovníky architektury a umění. Jedná se o ideální výchozí bod k návštěvě vnitrozemí Bretaně a pláží zálivu Morbihan. Okolí je vhodné ke zdravotním procházkám po vytyčených stezkách. Sportovci si mohou zahrát tenis, je zde golfové hřiště a možnost pronájmu horských kol. Město je také dobrou základnou pro vodní sporty u rybníku.

Vzdálenější výlety
V okolí města Rochefort-en-Terre patří mezi nejbližší turistické zajímavosti například Mont-Saint-Michel a jeho záliv zhruba 121 km a závodní okruh Le Mans, asi 192 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie