Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rochefort en Terre

Rochefort en Terre

Malé město Rochefort en Terre se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Město leží asi 30 km od Redon a 35 km od Vannes. Rochefort en Terre patří mezi jedno z měst Bretaně, která jsou nejproslulejší pěstováním květin. Je vyhlášený také díky mnoha uměleckým, starožitným a malířským ateliérům.

Rochefort en Terre se vyznačuje mimořádným architektonickým dědictvím. Je zde množství krásných památek. Za vidění zde stojí opevněný hrad, hrázděné domy s dřevěnými příčkami, řada staveb z 16., 17. a 18. století, nejen z nejkrásnějších kostelů v oblasti a mnoho dalších architektonických skvostů. V obci jsou veškeré služby v místě.

Vaší pozornosti by také neměly ujít hory Kavalérie. Rochefort en Terre je ideální pro milovníky architektury a umění. Jedná se o ideální výchozí bod k návštěvě vnitrozemí Bretaně a pláží zálivu Morbihan. Okolí je vhodné ke zdravotním procházkám po vytyčených stezkách. Sportovci si mohou zahrát tenis, je zde golfové hřiště a možnost pronájmu horských kol. Město je také dobrou základnou pro vodní sporty u rybníku.

Vzdálenější výlety
V okolí města Rochefort-en-Terre patří mezi nejbližší turistické zajímavosti například Mont-Saint-Michel a jeho záliv zhruba 121 km a závodní okruh Le Mans, asi 192 km.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie