Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Trégastel

Trégastel

Letovisko Trégastel se nachází na severu regionu Bretaň, které leží asi 13 km od Lannion. Návštěvníci Trégastel se mohou věnovat řadě sportovních aktivit. Letovisko je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

V Trégastel se mohou návštěvníci dále věnovat hraní golfu, minigolfu či rajtování. Na své si zde přijdou milovníci tenisu - je zde 11 venkovních kurtů. Zejména v létě návštěvníci zajisté ocení možnost využít krásnou písečnou pláž. Zájemci se mohou přihlásit do školy plachtění.

Tipy na výlety
Z Trégastel se pořádá množství nejrůznějších oblíbených výletů lodí nebo autobusem. V okolí Trégastel je množství turistických cest.

V Trégastel se nalézají bizardní skalnaté útvary. Plynule navazuje pobřeží smaragdové se svým nejznámějším mysem Cap Fréhelem, kde žijí kormoráni. Smaragdové pobřeží je zajímavé svými zelenými koberci z rostlin, které pokrývají útesy i kopce, a při přílivu se vše nádherně zelená až k hladině moře. Přístav s vodní elektrárnou v St. Malu láká turisty historickým jádrem města, rybářskými produkty a jedním z největších mořských akvárií.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie