Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ploemeur

Ploemeur

Letovisko Ploemeur se nachází v regionu Bretaň, na západě Francie. Ploemeur leží 5 km od Lorient, 11 km od Guidel. Ploemeur nabízí návštěvníkům řadu kulturních i sportovních možností, mohou se věnovat vodním i jiným sportovním aktivitám. Ploemeur je vhodným místem pro rodinnou rekreaci.

V létě mohou návštěvníci Ploemeur využít možnost koupání v bazénu, mohou se zde věnovat potápění, plachtění, rybaření či hraní golfu (golfové hřiště s 18 jamkami). Často se zde konají různé koncerty a večerní zábavy. V obci jsou pro návštěvníky k dispozici obchody, potraviny a restaurace.

Tipy na výlety
V okolí Ploemeur jsou cesty pro túry na horském kole.

Bretaň je jedna z turisticky nejpřitažlivějších oblastí Francie. Bretaň proslavili již její obyvatelé v době prehistorické a zanechali nám v Bretani po sobě proslulé menhiry a dolmeny. Kromě nich v Bretani uvidíte divoké pobřeží s útesy, přírodní parky i řadu sakrálních památek typických právě pro Bretaň.

Bretaň - tajuplná země na pobřeží Atlantiku, opředená starodávnými keltskými legendami, s bohatými lidovými a náboženskými tradicemi vás okouzlí svým divokým skalnatým pobřežím, mořským příbojem, drsnou i romantickou přírodou, farními dvory s kalváriemi, megalitickými kameny, jemností vyšívaných krajek.

Nejvýznamnější festivaly keltské kultury, jejichž součástí je hudba, divadlo, tanec a poezie, se nyní každoročně konají mimo Rennes, Quimper také v Lorient. Zdejší Festival keltských kultur, největší ze všech, se v Lorient koná každoročně od prvního pátku do druhé neděle v srpnu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie