Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Cast le Guildo

St Cast le Guildo

Malá vesnice St Cast le Guildo se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Obec leží asi 25 km západně od Dinard a 50 km východně od Saint-Brieuc. St Cast le Guildo nabízí řadu kulturních možností a sportovních aktivit, které ocení děti i dospělí.

Návštěvníci se mohou věnovat mimo jiné potápění a plachtění, rajtování nebo hraní golfu. V obci jsou k dispozici restaurace, bar a kino. Mladí lidé ocení možnost navštívit diskotéku. St Cast le Guildo je vhodným místem pro klidnou rodinnou dovolenou. V okolí St Cast le Guildo je řada cest pro pěší turistiku.

Tipy na výlety

Saint Malo
Tato v podstatě nedobytná pevnost, která se nachází na skalnatém výběžku v ústí řeky Rance, byla po staletí známá jako korzárské město. Nejpůsobivější pohled na Saint-Malo je bezpochyby z moře. Procházka po hradbách nabízí překrásný výhled na motře a na celý přístav i citadelu. Při odlivu se můžete přes pláž pod hradbami vypravit až k ostrovu Grand Bé, místa posledního pobytu spisovatele 19. století Chateaubrianda.

Dinard
Přímo naproti Saint-Malo přes ústí řeky rance se nachází letovisko Dinard. Na začátku 20. století popisované jako nejelegantnější přímořské lázně v severní Evropě. V polovině 19. století se této rybářské vesnice ujali bohatí britští a američtí návštěvníci. A tak podél útesů a pobřeží vyrostly fantastické stavby letních sídlech s věžičkami, kupolemi, verandami a dalšími uměleckými ozdobami.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie