Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Chateauneuf du Faou

Chateauneuf du Faou

Malé město Chateauneuf du Faou se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Městečko  leží 23 km západně od Carhaix, 36 km severně od Quimper. Chateauneuf du Faou je ideálním výchozím bodem pro poznávání přírodních krás v okolí.

Za vidění stojí mimo jiné údolí Vallée de´Aulne a les Foret des Montagnes Noires. Chateauneuf du Faou nabízí různé sportovní aktivity. V létě se návštěvníci mohou věnovat hraní tenisu, rajtování či jízdě na kánoích a využít možnost koupání ve vyhřívaném bazénu.

Tipy na výlety
V okolí Chateauneuf du Faou je mnoho turistických cest a cest vhodných pro výlety na kolech.

Quimper je nejstarší město Bretaně a hlavní město starobylého vévodství Cornouaille. Tomuto nádhernému starobylému městu dominuje ohromná gotická katedrála z 13. století. V ulici Rue Kéréon najdete spoustu zajímavých obchůdků. Quimper je také proslavený svou osobitou a velmi krásnou fajánsovou keramikou, jejíž průmyslová výroba zde začala již 17. století.

Brest je jeden z nejdůležitějších francouzských přístavů. Během 2. světové války byl těžce poškozen. Přesto zde můžete spatřit trosky zámku z 11. století. Hlavní místní atrakcí je důležité oceánografické vědecké centrum – Oceánopolis.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie