Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Plonéour Lanvern

Plonéour Lanvern

Letovisko Plonéour Lanvern se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Letovisko leží asi 17 km jiho-západně od Quimper, 7 km od Pont-l'Abbé a 5 km od Saint-Jean-Trolimon. Ve vnitrozemí se najdou početné pstruhové potoky, které ocení zejména milovníci rybaření. Pláž je vzdálena 5 km od obce.

Plonéour Lanvern a okolí poskytuje návštěvníkům různé sportovní možnosti. Návštěvníci se zde mohou věnovat tenisu, rajtování i rybaření. Hráči golfu zde najdou i golfové hřiště. Vodním sportům se můžete věnovat v letovisku Loctudy, vzdáleném jen 13 km.

Tipy na výlety

Cyklistika na poloostrově Penmarch
Ve zdejším kraji se nabízejí široké možnosti pro túry po místních stezkách na horském kole. Ti, kdo chtějí najet hodně kilometrů, zahájí jízdu už za Quimperem, ostatní mohou zajet do městečka Plózevet. Pak už na kole do Plonéour-Lanvern. Navštívíte nejstarší kalvárii v Bretani Notre-Dame de Tronoën, mys Pointe de la Torche, maják Eckmühl a v městečku Loctudy se můžete podívat na rybí aukci (criée).

Quimper je mimo jiné proslavený svou osobitou a velmi krásnou fajánsovou keramikou, jejíž průmyslová výroba zde začala již v 17. století. Její historii pak mapuje Musée de la Faïence Jules-Verlingue tyčící se nad řekou na náměstí Alleés Locmaria. Nejlepší obchod, kde můžete fajáns koupit, je za muzeem v H. B. Henriot, nejstarší továrně ve městě.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie