Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cléder

Cléder

Malá vesnice Cléder se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň a je vzdálené 6 km východně od Plouescat, 12 km západně od Saint-de-Léon a 14 km od Roscoff. Cléder leží 4 km od severního pobřeží, tedy i od moře. Cléder je největším pěstitelským centrem zeleniny Les Primeurs.

Poklidná obec Cléder s 3 700 obyvateli je ideálním místem pro klidnou dovolenou. V létě návštěvníci zajisté ocení možnost vydat se na písečnou pláž, která je vzdálená 4 km od obce. Dále mohou turisté navštívit mnoho zajímavých míst v okolí, je zde mnoho turistických i cykloturistických cest.

Větrem ošlehané působivé bretaňské pobřeží je světem skalnatých poloostrovů a mysů, ostrovů a malých přístavů, skrytých zátok a tajných zálivů. Díky velmi dlouhému pobřeží se zde stal velmi důležitým průmyslem jak rybolov, tak chov slávek a ústřic.

Podél celého pobřeží se můžete přepychově najíst všemožných druhů plodů moře, zejména slávek, ústřic a humrů. Ryby, obzvláště mořský jazyk, jsou často podávány se speciální omáčkou připravenou ze smetany, slávek, garnátů a hub.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie