Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Binic

Binic

Binic se nachází 14 km severně od Saint-Brieuc a 30 km východně od Guingamp. Malé letovisko Binic najdete na západě Francie, v regionu Bretaň. V Binic se mohou turisté věnovat minigolfu a rajtování. Pro děti je zde k dispozici dětské hřiště. V obci se návštěvníkům zajisté bude líbit sportovní přístav, mnozí jistě rádi využijí školu plachtění.

V létě se mohou zapálení sportovci Binic věnovat řadě vodních i jiných sportovních aktivit, je zde také k dispozici pláž. Okolí Binic nabízí překrásné turistické cesty, nádherné jsou také vycházky podél pobřeží. V Lantic, 5 km od Binic, jsou tenisové kurty a golfové hřiště s 18 jamkami. Binic je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

Bretaň je velice oblíbeným regionem, který návštěvníkům nabízí krásné pobřeží, města s kamennými domy, ale také drsnou přírodu s útesy na pobřeží Atlantiku. Bretaň je skvělým místem pro všechny milovníky přírodních krás a historie. Návštěvníkům nabízí celou řadu architektonických skvostů a připomínek lidské historie. Bretaň poskytuje také krásné písečné pláže a čisté moře, které zve návštěvníky k vykoupání a relaxaci.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie