Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Plérin

Plérin

Malá vesnice Plérin se nachází na severu regionu Bretaň, na západě Francie. Plérin leží asi 5 km od Saint Brieuc, 11 km od Binic a 2 km od Sanit Laurent. Vesnice je obklopena krásnou přírodou, která stojí za vidění. Plérin najdete 4 km daleko od moře. Plérin ocení zejména ti, kteří mají rádi klid, přírodu a turistiku. V okolí vede řada turistických cest a stezek vhodných pro túry na horském kole. Plérin je ideální pro klidnou dovolenou.

Tipy na výlety
Můžete zde najít řadu kvalitních pláží, krásných letovisek i mysů s nádhernými výhledy na moře. Pobřeží Côte de Granit Rose je typické svými růžově zbarvenými žulovými skalami zvětralými do neuvěřitelných tvarů.

Saint Brieuc
Saint Brieuc představuje harmonii města a okolní přírody. Toto důležité místní centrum se nachází na vysočině, kterou přetínají dvě řeky: Le Gouedic a Le Gouet. Jednotlivé strany údolí spojují důležité viadukty. Saint Brieuc nabízí milovníkům umění nádhernou katedrálu, která stojí na návštěvu.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie