Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Paimpol

Paimpol

Malé město Paimpol se nachází v regionu Bretaň, na západě Francie. Paimpol se nachází 45 km severo-západně od Saint-Brieuc, 3 km severně od Ploubazlanec, 3 km severně od Hameau de Loguivy. Paimpol je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

Paimpol nabízí návštěvníkům řadu sportovních i kulturních možností. V obci je řada pamětihodností. Za vidění stojí mimo jiné La Pinte de Guilben, klášter Beau-Port, kaple Perros-Hamon a věž Kerroch. Návštěvníci zajisté ocení pláž, která je zde k dispozici. V Paimpol je sportovní přístav. Návštěvníci se zde mohou věnovat tenisu a rybaření.

Tip na výlet

Bréhat
- Z La Pointe de l’Arcouest nedaleko Paimpol se dá na ostrov dostat několikrát za den (za deset minut).

Město leží naproti známému ostrovu Bréhat s růžově zbarvenými skálami. Dva ostrovy, které dnes tvoří Bréhat, kdysi oddělené, spojil v 18. století vojenský architekt Vauban mostem Pont-ar-Prat. Pustý a divoký severnější ostrov se ježí skalisky růžové žuly, přes která vede cesta pouze k majáku Paon, nejzazšímu výběžku kraje Goelo. Jižní ostrov je pohostinnější. Záhony hortenzií a pole lemují úzké stezky, které se klikatí mezi zahradami a kamennými zídkami. Nízké domky vesnice obklopují kostel se zvonicí z růžového mramoru. Bréhat je jednou velikou zahradou a místo aut vám tu zkříží cestu jen cyklisté.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie