Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lézardrieux

Lézardrieux

Lézardrieux leží na severu Bretaně. Jedná se o malý přístav na břehu řeky Trieux, na západě Francie. Lézardrieux leží 6 km západně od Paimpol, 10 km východně od Tréguier, 15 km severně od Pontrieux.

V létě je pro návštěvníky k dispozici pláž vzdálená 6 km od obce. Lézardrieux je ideálním výchozím bodem pro nejrůznější výlety do okolí. Obec je vhodným místem dovolené pro milovníky turistiky.

Doprava letadlem:
letiště Brest (BES), 113 km, Quimper (UIP), 162 km, Lorient (LRT), 178 km.

Tipy na výlety
Mys zvaný Cap Fréhel je údajně nejkrásnější mys v Bretagni vůbec a dokonce podle místních obyvatel je to nejkrásnější místo Francie. Nachází se na nejsevernějším výběžku malého poloostrova v severní Bretagni na pobřeží Côte d´Emeraude (Smaragdové pobřeží), 78 km severozápadně od Rennes.

- centrum bretaňského folklóru Quimper (katedrála sv. Corantina, stará městská čtvrť, tržnice)
- pirátský přístav St-Malo (starý přístav, pevnost, katedrála)

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie