Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lézardrieux

Lézardrieux

Lézardrieux leží na severu Bretaně. Jedná se o malý přístav na břehu řeky Trieux, na západě Francie. Lézardrieux leží 6 km západně od Paimpol, 10 km východně od Tréguier, 15 km severně od Pontrieux.

V létě je pro návštěvníky k dispozici pláž vzdálená 6 km od obce. Lézardrieux je ideálním výchozím bodem pro nejrůznější výlety do okolí. Obec je vhodným místem dovolené pro milovníky turistiky.

Doprava letadlem:
letiště Brest (BES), 113 km, Quimper (UIP), 162 km, Lorient (LRT), 178 km.

Tipy na výlety
Mys zvaný Cap Fréhel je údajně nejkrásnější mys v Bretagni vůbec a dokonce podle místních obyvatel je to nejkrásnější místo Francie. Nachází se na nejsevernějším výběžku malého poloostrova v severní Bretagni na pobřeží Côte d´Emeraude (Smaragdové pobřeží), 78 km severozápadně od Rennes.

- centrum bretaňského folklóru Quimper (katedrála sv. Corantina, stará městská čtvrť, tržnice)
- pirátský přístav St-Malo (starý přístav, pevnost, katedrála)

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie