Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vannes

Vannes

Město Vannes se nachází v zálivu Morbihan v bretaňském regionu. Vannes leží asi 56 km od Lorient a 108 km od Nantes. Toto velké město nabízí návštěvníkům množství sportovních i kulturních aktivit. Ve Vannes je také řada pamětihodností. Za vidění stojí například katedrála St Pierre, zámek Gaillard, Palais des Automates či Tour di Connetáble. Oblíbené jsou doprovodné jízdy městem turistickým vlakem.

V obci jsou veškeré služby v místě, je zde diskotéka, kasino, muzeum i kino. Konají se zde nejrůznější koncerty. V obci je i půjčovna kol a horských kol. Funguje zde také půjčovna člunů. V létě mohou návštěvníci využít písečnou pláž a sportovní přístav přímo ve Vannes, mohou se zde věnovat potápění, vodnímu lyžování, kánoím a plachtění (je zde i škola plachtění).

Vannes dále nabízí možnost rajtování, řadu turistických a cyklistických cest a stezek pro túry na horském kole. Zejména dětem se bude zajisté líbit zábavní park. Vannes je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Tipy na výlety
Golfu se mohou návštěvníci věnovat v Auray, 19 km od Vannes. Za návštěvu stojí zátoka s exkurzemi a lodní plavbou.

Carnac a jeho menhiry
Samotné Carnac-Ville je velmi pěkné místečko plné zahrad a stromořadí s kostelem ze 17. Století, ležící směrem do vnitrozemí u letoviska Carnac-Plage. Bretaň je poseta megalitickými stavbami – menhiry, kamennými mohylami, chodbovými hroby a dolmeny – vytesanými z tvrdé žuly a uspořádanými do různých seskupení tajemnou neolitickou civilizací. Z těchto všech staveb jsou pak svou velikostí, počtem a složitostí nejúžasnější kamenné kruhy a řady v Carnacu.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie