Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Longeville sur Mer

Longeville sur Mer

Rušné město Longeville sur Mer se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Longeville sur Mer leží v srdci Marais Poitevin, 102 km od Niort, 103 km od Cholet. Administrativně spadá Longeville-sur-Mer pod region Région Pays de la Loire. Longeville sur Mer nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých míst. Longeville sur Mer je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

V obci jsou veškeré služby k dispozici v místě, je zde řada pamětihodností. Za vidění stojí mimo jiné kostel, větrný mlýn Les Rabouilleres či Domlena Menhire. Návštěvníci se mohou věnovat řadě sportovních aktivit, zajímavý je například plachtový vůz. V létě je pro návštěvníky k dispozici písečná pláž ve vzdálenosti 7 km od obce. Turisté se mohou věnovat tenisu, minigolfu, plachtění či rajtování.

Tipy na výlety
V okolí Longeville sur Mer je řada turistických cest a cest pro túry na horském kole.

Mezi nejzajímavější turistické zajímavosti v okolí města Longeville-sur-Mer bezpochyby patří například Opatsví v Saint-Savin sur Gartempe (181 km). Opatství v Saint-Savin sur Gartempe je postaveno v románském stylu. Významné je svými zachovalými nástěnnými malbami pocházejícími z 11. - 12. století. Na seznam UNESCO bylo opatství v Saint-Savin sur Gartempe zapsáno roku 1983.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie