Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Longeville sur Mer

Longeville sur Mer

Rušné město Longeville sur Mer se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Longeville sur Mer leží v srdci Marais Poitevin, 102 km od Niort, 103 km od Cholet. Administrativně spadá Longeville-sur-Mer pod region Région Pays de la Loire. Longeville sur Mer nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých míst. Longeville sur Mer je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

V obci jsou veškeré služby k dispozici v místě, je zde řada pamětihodností. Za vidění stojí mimo jiné kostel, větrný mlýn Les Rabouilleres či Domlena Menhire. Návštěvníci se mohou věnovat řadě sportovních aktivit, zajímavý je například plachtový vůz. V létě je pro návštěvníky k dispozici písečná pláž ve vzdálenosti 7 km od obce. Turisté se mohou věnovat tenisu, minigolfu, plachtění či rajtování.

Tipy na výlety
V okolí Longeville sur Mer je řada turistických cest a cest pro túry na horském kole.

Mezi nejzajímavější turistické zajímavosti v okolí města Longeville-sur-Mer bezpochyby patří například Opatsví v Saint-Savin sur Gartempe (181 km). Opatství v Saint-Savin sur Gartempe je postaveno v románském stylu. Významné je svými zachovalými nástěnnými malbami pocházejícími z 11. - 12. století. Na seznam UNESCO bylo opatství v Saint-Savin sur Gartempe zapsáno roku 1983.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie