Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Dol de Bretagne

Dol de Bretagne

Malé kouzelné město Dol de Bretagne se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Dol de Bretagne najdete na spojnici bretaňského a normanského okruhu, 25 km od Saint Malo a 33 km od Dinan. Obec leží 6 km od moře. Nedaleko tohoto typického bretaňského městečka Dol-de-Bretagne se můžete zastavit u jednoho z nejkrásnějších menhirů v Bretani – menhir de Champ-Dolent (vysoký 9,5 m).

Dol de Bretagne a okolí nabízí návštěvníkům krásnou krajinu, ideální pro vycházky, ale také nejrůznější pamětihodnosti. Dol de Bretagne je vhodným místem pro milovníky přírodních krás. V Dol de Bretagne je pro návštěvníky k dispozici muzeum, za návštěvu stojí kupříkladu pozoruhodná katedrála ze 13. století.

Město i jeho okolí nabízí návštěvníkům veškeré přednosti mírného podnebí, mimo jiné bezvětří. V létě mohou návštěvníci využít velké množství turistických cest v okolí Dol de Bretagne, oblíbené jsou vycházky v zátoce Mont St Michel.

Tajemná Bretaň posetá nevysvětlitelnými menhiry a dolmeny je krajem bližším spíše jižní Anglii než zbylému území Francie. Rozeklané pobřeží, osamělé farmy a farnosti - vše je kamenné a krásné. Místo plotů tu mají nekonečné keře rozkvetlých hortenzií. Ochutnáte zde nešizené bretaňské sladkosti, nadýchané palačinky na sladko i slano, čerstvé ryby i vynikající normandské ústřice a další mořské potvůrky. Vše se zapíjí cidrem – kvašeným jablečným moštem, muškátovým vínem nebo kalvadosem.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie