Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sarzeau

Sarzeau

Letovisko Sarzeau se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Sarzeau najdeme v nadmořské výšce 42 m, na jihu regionu, 8 km od Saint-Gildas-de-Rhuys, 70 km od Redon, 120 km od Rennes. Okolí Sarzeau je vhodné pro milovníky pěší turistiky i cykloturistiky, je zde množství turistických cest a stezek pro túry na horském kole.

V Sarzeau je pro návštěvníky k dispozici řada kulturních i sportovních příležitostí. V létě se v Sarzeau mohou návštěvníci věnovat potápění, kánoím či plachtění (je zde k dispozici i škola plachtění). Město dále nabízí tenisové kurty, golfové hřiště s 18 jamkami, možnost rajtování a rybaření.

V obci jsou k dispozici obchody, potraviny, restaurace a řada pamětihodností. Zejména mladí lidé jistě ocení možnost navštívit diskotéku.

Tip na výlet
Největší z bretaňských ostrovů Belle-Ile (20 x 9 km, 4 500 obyvatel) nabízí pláže na klidném severním pobřeží a divokou romantiku skalních útesů na jihu. Kiosky, restaurace a módní obchůdky ještě nestihly zaplavit nábřeží a sousední uličky, a tak vás procházka vrátí jakoby o pár desítek let nazpět, kdy ještě bylo zvykem popíjet v kavárně Armor pod kostelem na náměstí aperitiv.

• Belle-Ile - z Vannes, Lorient, Quiberon (45 minut). Cena zpáteční jízdenky vyjde přibližně na osm eur, za auto zaplatíte od 60 eur. Přenocování: deset hotelů, 120 domků nebo apartmánů, deset kempinků.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie