Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Guiler Goyen

Guiler Goyen

Malá klidná vesnice Guiler Goyen se nachází na západě Francie, v západní části regionu Bretaň. Obec najdete 10 km od Douarnenez, 15 km od Audierne, 20 km od letiště Quimper, 90 km od Lorient a 85 km od Brest. Obec leží 10 km od moře. Guiler Goyen je ideálním místem pro milovníky pěší turistiky a výletů na kolech. Guiler Goyen se hodí pro klidnou relaxační dovolenou.

Tipy na výlety
Okolí Guiler Goyen poskytuje návštěvníkům krásnou přírodu a množství turistických cest.

Quimper
Nejstarší město Bretaně a hlavní město starobylého vévodství Cornouaille. Tomuto nádhernému starobylému městu dominuje ohromná gotická katedrála z 13. Století s chrámovou lodí neobvykle umsítěnou šikmo od kůru. Quimper je také proslavený svou osobitou a velmi krásnou fajánsovou keramikou, jejíž průmyslová výroba zde začala již 17. století. V ulici Rue Kéréon najdete spoustu zajímavých obchůdků.

Lorient
Nejvýznamnější festivaly keltské kultury, jejichž součástí je hudba, divadlo, tanec a poezie, se každoročně konají v Rennes, ve městě Quimper a v Lorient. V Lorient je to největší ze všech – Festival keltských kultur, konající se od prvního pátku do druhé neděle v srpnu.

Brest
Jeden z nejdůležitějších francouzských přístavů byl během 2. světové války těžce poškozen. Přesto zde můžete spatřit trosky zámku z 11. století a toto námořní město si prohlédnout. Hlavní místní atrakcí je důležité oceánografické vědecké centrum – Oceánopolis.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie