Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Philibert

St Philibert

Malá vesnice St Philibert se nachází v regionu Bretaň, na západě Francie. Středisko leží asi 29 km jiho-západně od Vannes, 25 km severně od Quiberon a 10 km jižně od Auray. Okolí St Philibert nabízí různé sportovní aktivity.

Přibližně 10 km od St Philibert je k dispozici písečná pláž a bazén. Asi 3 km od obce se nachází sportovní přístav La Trinité. Je zde k dispozici škola plachtění a možnost zahrát si  tenis.

V obci jsou k dispozici potraviny, pekařství, restaurace a bar. Je zde také lékař. St Philibert je ideálním výchozím bodem pro početné exkurze například k poloostrovu Quiberon, k zálivu Morbihan a do vnitrozemí.

Tipy na výlety
Moře má také vliv na rytmus každodenního života hojného počtu ostrovů poblíž bretaňských břehů. Na mnohé z nich se za bouřlivého počasí nelze dostat. Mezi nejznámější a turisty nejvyhledávanější patří bezesporu Belle-Ile en Mer.

Největší z bretaňských ostrovů Belle-Ile (20 x 9 km, 4 500 obyvatel) nabízí pláže na klidném severním pobřeží a divokou romantiku skalních útesů na jihu.

• Belle-Ile - z Vannes, Lorient, Quiberon (45 minut). Cena zpáteční jízdenky vyjde přibližně na osm eur, za auto zaplatíte od 60 eur. Přenocování: deset hotelů, 120 domků nebo apartmánů, deset kempinků.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie