Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bénodet

Bénodet

Letovisko Bénodet najdeme na západě Francie, v regionu Bretaň, ležící 26 km od I´Odet, 16 km od Quimper a 25 km západně od Concarneau. Návštěvníkům se zde nabízí řada kulturních i sportovních možností. Bénodet je skvělým místem pro mladé lidi i pro dovolenou celé rodiny.

Turisté se zde mohou přes den věnovat vodním i jiným sportům a večer mohou navštívit například diskotéku nebo kasino. V Bénodet je půjčovna horských kol a také zde pronajímají čluny. Návštěvníkům jsou zde k dispozici veškeré služby, je zde mimo jiné i kino. V létě v Bénodet oceníte zejména písečnou pláž. Můžete se zde věnovat vodnímu lyžování či plachtění (škola plachtění). V Bénodet najdete také tenisové kurty a golfové hřiště, dále je zde možnost rajtování a rybaření.

Tipy na výlety
Okolí je plné turistických cest a cest vhodných pro túry na horském kole. Letovisko Bénodet je ideálním místem pro výlety do města Lorient, Quimper, Vannes, Brest, St-Malo, St-Nazaire, na poloostrov Quiberon, ostrovy Groix, Belle-Île, Jersey, Guernsey, na působivý klášter Le Mont St. Michel nebo můžete navštívit Normandii.

Quimper
Historie nejstaršího města Bretaně a hlavního města starobylého vévodství Cornouaille je velmi dlouhá. Tomuto nádhernému starobylému městu dominuje ohromná gotická katedrála Saint-Corentin ze 13. století s chrámovou lodí neobvykle umístěnou šikmo od kůru. Quimper je také proslavený svou osobitou a velmi krásnou fajánsovou keramikou, jejíž výroba zde začala již v 17. století.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie