Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Paimpol

Paimpol

Malé město Paimpol se nachází v regionu Bretaň, na západě Francie. Paimpol se nachází 45 km severo-západně od Saint-Brieuc, 3 km severně od Ploubazlanec, 3 km severně od Hameau de Loguivy. Paimpol je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

Paimpol nabízí návštěvníkům řadu sportovních i kulturních možností. V obci je řada pamětihodností. Za vidění stojí mimo jiné La Pinte de Guilben, klášter Beau-Port, kaple Perros-Hamon a věž Kerroch. Návštěvníci zajisté ocení pláž, která je zde k dispozici. V Paimpol je sportovní přístav. Návštěvníci se zde mohou věnovat tenisu a rybaření.

Tip na výlet

Bréhat
- Z La Pointe de l’Arcouest nedaleko Paimpol se dá na ostrov dostat několikrát za den (za deset minut).

Město leží naproti známému ostrovu Bréhat s růžově zbarvenými skálami. Dva ostrovy, které dnes tvoří Bréhat, kdysi oddělené, spojil v 18. století vojenský architekt Vauban mostem Pont-ar-Prat. Pustý a divoký severnější ostrov se ježí skalisky růžové žuly, přes která vede cesta pouze k majáku Paon, nejzazšímu výběžku kraje Goelo. Jižní ostrov je pohostinnější. Záhony hortenzií a pole lemují úzké stezky, které se klikatí mezi zahradami a kamennými zídkami. Nízké domky vesnice obklopují kostel se zvonicí z růžového mramoru. Bréhat je jednou velikou zahradou a místo aut vám tu zkříží cestu jen cyklisté.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie