Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Trebeurden

Trebeurden

Pobřeží s červenými skalami to jsou města Perros – Guirec, Ploumanach, Tregastel, Trebeurden, Pleyben - městečko s nejimpozantnější bretaňskou kalvárií, Quimper – město s výrobou fajánsu, Carnas s prehistorickými památkami – menhiry, dolmeny, mohyly a také poloostrov Quiberon s možností koupání.

Středisko Trebeurden se nachází v severní části pobřeží Bretaně, která je známá svou různorodou krajinou a krásnou přírodou. Bretaň je oblastí, kde naleznete nížiny, řeky, močály, ale také zalesněné pahorky, vulkány, nebo zasněžené vrcholky hor.

Nejsevernější část pobřeží Bretaně od ostrova Brehat až k městu Trébeurden je známa pod označením Côte de Granit Rose neboli Pobřeží růžové žuly. Odtud je to také jen coby kamenem dohodil k symbolu západní Francie, k ostrůvku Le Mont Sant Michel. Opevněný románsko-gotický klášter na žulovém ostrůvku uprostřed mořských písčin v zátoce proslulé velikým rozdílem hladiny mezi přílivem a odlivem, který je společně s Eiffelovkou nejvíce fotografovaným místem Francie.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie