Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Guiler Goyen

Guiler Goyen

Malá klidná vesnice Guiler Goyen se nachází na západě Francie, v západní části regionu Bretaň. Obec najdete 10 km od Douarnenez, 15 km od Audierne, 20 km od letiště Quimper, 90 km od Lorient a 85 km od Brest. Obec leží 10 km od moře. Guiler Goyen je ideálním místem pro milovníky pěší turistiky a výletů na kolech. Guiler Goyen se hodí pro klidnou relaxační dovolenou.

Tipy na výlety
Okolí Guiler Goyen poskytuje návštěvníkům krásnou přírodu a množství turistických cest.

Quimper
Nejstarší město Bretaně a hlavní město starobylého vévodství Cornouaille. Tomuto nádhernému starobylému městu dominuje ohromná gotická katedrála z 13. Století s chrámovou lodí neobvykle umsítěnou šikmo od kůru. Quimper je také proslavený svou osobitou a velmi krásnou fajánsovou keramikou, jejíž průmyslová výroba zde začala již 17. století. V ulici Rue Kéréon najdete spoustu zajímavých obchůdků.

Lorient
Nejvýznamnější festivaly keltské kultury, jejichž součástí je hudba, divadlo, tanec a poezie, se každoročně konají v Rennes, ve městě Quimper a v Lorient. V Lorient je to největší ze všech – Festival keltských kultur, konající se od prvního pátku do druhé neděle v srpnu.

Brest
Jeden z nejdůležitějších francouzských přístavů byl během 2. světové války těžce poškozen. Přesto zde můžete spatřit trosky zámku z 11. století a toto námořní město si prohlédnout. Hlavní místní atrakcí je důležité oceánografické vědecké centrum – Oceánopolis.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie