Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Landunvez

Landunvez

Malá vesnice Landunvez se nachází v regionu Bretaň, v západním cípu Francie. Landunvez je obec situovaná 7 km od Ploudalmézeau, 25 km od Aber-Wrach, 30 km od Ouessant a 40 km od Brestu. Tato i jiná města v okolí Landunvez jsou oblíbeným cílem různých výletů turistů. Je vhodným místem pro klidnou odpočinkovou dovolenou.

Landunvez se nachází přibližně 2 km od mořského pobřeží. Landunvez se hodí pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky. Landunvez je ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí, turisté mohou navštívit řadu okolních měst a vesnic nebo se mohou vydat na nedaleké pobřeží, kde se mohou koupat v moři či relaxovat na některé z pláží.

Výlety do okolí
Brest je jeden z nejdůležitějších francouzských přístavů, který byl během 2. světové války těžce poškozen. Přesto zde můžete spatřit trosky zámku z 11. století a toto námořní město si prohlédnout. Océanopolis – důležité oceánografické vědecké centrum je se svými expozicemi, týkajícími se různých mořských prostředí, hlavní místní atrakcí.

Poloostrov Crozon
Nejúžasnějšími místy na bretaňském pobřeží jsou skalnaté výběžky poloostrova Crozon a mys Pointe du Raz na jihu provincie Finistére. Stezky vás po útesech zavedou z Lescoff až k nejzápadnějšími místu mysu Pointe du Raz a z Veryach poblíž Camaret k mysu Pointe de Pen-Hir na poloostrově Crozon.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie