Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Plougrescant

Plougrescant

Letovisko Plougrescant se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň ležící asi 45 km od Guimgamp, 7 km severně od Tréguier a pouhé 4 km od Cote d´Armor. Plougrescant se bude líbit zejména milovníkům krásné přírody. V této různorodé krajině každý najde něco, co jej doslova uchvátí.

Na své si v Plougrescant přijdou i milovníci slunce a koupání. Návštěvníci jistě zejména v létě ocení písečnou pláž a zátoku, která přímo láká ke koupání. Krásnou podívanou a také častým objektem fotoaparátů je skalnaté rozeklané pobřeží, které nabízí početné různorodé části krajiny.

Tipy na výlety

St. Malo
- středověké město s obrovskými hradbami a jednou z největších písečných pláží Bretaně.

- možnost lodního výletu kolem Sedmi ostrovů nebo delší cyklistická etapa kolem poloostrova s výhledy na skály z růžového granitu.

Cyklistika v Bretani je vhodná pro všechny věkové kategorie i zdatnosti cyklistů. Jezdí se převážně po zpevněných asfaltových cestách, výjimečně jen krátké úseky po nezpevněném povrchu. Jízda vždy poskytuje výhledy na moře, menší stoupání či klesání.

Bretaň je kraj v západní Francii na stejnojmenném poloostrově a patří k nejtypičtějším francouzským oblastem se svými venkovskými sídly, nezaměnitelným pobřežím Atlantiku s největšími odlivy v Evropě, s vysokými skálami, o které se tříští příboj a velkým množstvím historických památek a staveb.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie