Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Plogoff

Plogoff

Plogoff je malá vesnice, nacházející se v regionu Bretaň, na západě Francie. Vesnička leží asi 10 km od Audierne, 5 km od la Pointe du Raz a 4 km od La Baie du Loch. Krásná příroda v okolí obce se bude zajisté líbit všem návštěvníkům. Plogoff je vhodným místem pro odpočinkovou relaxační dovolenou.

Na své si přijdou i milovníci slunce a koupání. Návštěvníci zajisté ocení pláž, kterou zde mají k dispozici. V Plogoff je krásná zátoka, která přímo zve k vykoupání. Obec leží 45 km od letiště Quimper. Plogoff je ideálním výchozím místem pro výlety do okolí.

Tipy na výlety
Nejúžasnějšími místy na bretaňském pobřeží jsou skalnaté výběžky poloostrova Crozon a mys Pointe du Raz na jihu provincie Finistére. Stezky návštěvníky zavedou po útesech z Lescoff až k nejzápadnějšímu místu mysu Pointe du Raz a z Veryach poblíž Camaret k mysu Pointe de Pen-Hir na poloostrově Crozon.

Farní dvory ve Finistére
Farní dvory (Enclos Paroissiaux) v provincii Finistére jsou zcela jedinečné architektonické celky, vyskytující se pouze v této nejvzdálenější části Bretaně. Vyjadřují nejenom zbožnou oddanost k tradičnímu bratrskému katolicismu, ale také melancholické zaujetí vlastní smrtí.

V těchto zdmi obehnaných komplexech, pocházejících převážně z 15. až 17. století, se obvykle hned vedle kostela nachází hřbitov, triumfální oblouk symbolizující vstup do ráje, bohatě zdobená kostnice a především kalvárie. Dva z těch nejvýraznějších farních dvorů stojí blízko sebe na jih od Morlaix a v městečku Saint-Thégonec a v Guimiliau.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie