Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Plouhinec

Plouhinec

Malá vesnice Plouhinec se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Leží 5 km východně od Audierne a 35 km od Quimper. Plouhinec se nachází v krásné přírodě a je vhodným výchozím bodem pro prozkoumání okolí.

Plouhinec leží na zalesněných březích, v blízkosti krásného potoka Goyen. Přibližně 2 km od obce se nachází písečná pláž a turisté se zde mohou koupat v nádherné zátoce. Veškeré služby jsou k dispozici v Audierne.

Tipy na výlety
Quimper je nejstarší město Brataně a hlavní město starobylého vévodství Cornouaille. Místo leží na soutoku řeky Odety a Steiry. Tomuto nádhernému starobylému městu dominuje ohromná gotická katedrála Saint-Corentin z 13. století. V ulici Rue Kéréon najdete spoustu zajímavých obchůdků.

Pointe du Raz je jeden z nejkrásnějších mysů v Bretagni. V těchto místech ztroskotalo v minulosti mnoho lodí, a proto tu byl nedaleko pobřeží postaven maják se jménem ”Ar Men” se sochou Panny Marie.

Bretaň - nejsvéráznější region Francie vás okouzlí spanilostí svého pobřeží s divokými útesy a zářivými písčitými plážemi, výrazným přílivem, majáky, pozoruhodnými ostrůvky i příjemnou krajinou vnitrozemí, kamennou architekturou a tajuplnými stopami dávných civilizací.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie