Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Pouldu

Le Pouldu

Le Pouldu je rybářská obec, která se nachází v regionu Bretaň, na západě Francie. Malá vesnice leží na břehu řeky, 12 km od Guidel-Plage. Le Pouldu je vhodným výchozím bodem pro výlety do okolí, k dispozici je zde pro návštěvníky písečná pláž. Le Pouldu je oblíbeným místem pro klidnější relaxační dovolenou. V létě je zde pro návštěvníky možnost vyzkoušet své schopnosti ve velice oblíbené škole plachtění. Turisté se mohou vydat na krásné vycházky a exkurze k ostrovu Groix.

Cyklistika po divokém pobřeží
Lze zde navštívit několik malých přístavů Le Pouldu – v ústí řeky Laïta, Doëlan, Kerfany-le-Pins – v ústí řeky Bélon, Bélon s rozsáhlým chovem ústřic, Moëlan, starobylé město Qimperlé na břehu řeky Laïta a do Guidel-Plage je možné se vrátit přes most a okolo zbytků kláštera (abbaye) St-Maurice.

Nejvýznamnější festivaly keltské kultury, jejichž součástí je hudba, divadlo, tanec a poezie se každoročně konají v Rennes, ve městě Quimper a v Lorient. V Lorient je to největší ze všech – Festival keltských kultur – konající se od prvního pátku do druhé neděle v srpnu.

Bretaň je velice oblíbeným regionem, který návštěvníkům nabízí krásné pobřeží, města s kamennými domy, ale také drsnou přírodu s útesy na pobřeží Atlantiku. Bretaň je skvělým místem pro všechny milovníky přírodních krás a historie. Návštěvníkům nabízí celou řadu architektonických skvostů a připomínek lidské historie. Bretaň poskytuje také krásné písečné pláže a čisté moře, které zve návštěvníky k vykoupání a relaxaci.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie