Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Foret Fouesnant

La Foret Fouesnant

Letovisko La-Foret-Fouesnant se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. La-Foret-Fouesnant najdeme 6 km západně od Concarneau, 16 km jižně od Quimper. Letiště Quimper leží 25 km daleko. La-Foret-Fouesnant je vhodným místem pro klidnou rodinnou dovolenou, hodí se pro milovníky moře a slunce.

La-Foret-Fouesnant leží poblíž moře a poskytuje návštěvníkům možnost koupání, slunění a řady sportovních aktivit. V létě je pro návštěvníky La-Foret-Fouesnant k dispozici písečná pláž, 2 km od obce. Nachází se zde také sportovní přístav. Řada návštěvníků ocení možnost rajtování a pronájem člunů. Výlety na člunech jsou oblíbeným zážitkem.

Tipy na výlety
- 25 km od La-Foret-Fouesnant, v obci Cornouaille, se nacházejí tenisové kurty a golfové hřiště.

Concarneau
Nejzajímavějším místem v concarneau, které je nejen důležitým rybářským přístavem, ale dnes také oblíbeným letoviskem, je ville Close, opevněné staré město ležící na ostrově v zálivu. Z hradeb je nádherný výhled do okolí a v úzkých uličkách je spousta restaurací a obchůdků se suvenýry. V bývalých kasárnách se v dnešní době nachází Musée de la Pêche, které je věnováno místnímu rybářskému průmyslu. V druhé polovině srpna ožívá Ville Close festivalem Fête des Filets Bleus (Svátek modrých sítí), což je festival bretaňské hudby a tance.

Quimper
Nádhernému starobylému městu Quimper dominuje ohromná gotická katedrála Saint-Corentin z 13. století. Quimper je také proslavený svou osobitou a velmi krásnou fajánsovou keramikou. V ulici Rue Kéréon najdete spoustu zajímavých obchůdků.

250 km dlouhý a 100 - 150 km široký poloostrov je slabě osídlenou oblastí s osamělými vřesovišti, močály a lesy ve vnitrozemí a 1 100 km dlouhým členěným pobřežím s útesovým a na ostrovy bohatými zátokami. Rybářská městečka i hustě navštěvovaná rekreační místa s příkrým skalistým pobřežím na severu a s dlouhými písečnými plážemi na jihu zvou k ideální dovolené a koupání.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie