Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Etables sur Mer

Etables sur Mer

Letovisko Etables sur Mer, vhodné pro rodinnou rekreaci, se nachází na východě Francie, v regionu Bretaň. Etables sur Mer leží na zelené vrchovině Cote d´Armor asi 16 km severo-západně od Saint-Brieuc, 4 km od Binic a 4 km od Saint-Quay-Portieux. Strmé pobřeží je zde omývané vlnami, což má za následek vznik početných slují.

Etables sur Mer je ideálním místem pro milovníky moře, slunce a pláží, návštěvníci se zde mohou věnovat koupání a řadě vodních sportů. Etables sur Mer nabízí také mnoho zajímavých přírodních krás. V obci je k dispozici kino.

V létě v Etables sur Mer mohou návštěvníci využít písečnou pláž v délce 1,5 km, dále se mohou věnovat potápění, plachtění či rybaření. Pro zájemce je zde k dispozici i škola plachtění. Zajímavým zážitkem je také lodní plavba.

Tipy na výlety
Saint Malo – na skalnatém výběžku v ústí řeky Rance se nachází tato v podstatě nedobytná pevnost, která byla po staletí známá jako korzárské město. Nejpůsobivější pohled na Saint-Malo je bezpochyby z moře.

Dinan – nádherná hradbami obehnaná citadela, byla skutečně citlivě zrestaurována. Malebné středověké dlážděné ulice, dva překrásné kostely a hradní věž z 14. století se nachází uvnitř hradeb z 13. století.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie