Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sarzeau

Sarzeau

Letovisko Sarzeau se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Sarzeau najdeme v nadmořské výšce 42 m, na jihu regionu, 8 km od Saint-Gildas-de-Rhuys, 70 km od Redon, 120 km od Rennes. Okolí Sarzeau je vhodné pro milovníky pěší turistiky i cykloturistiky, je zde množství turistických cest a stezek pro túry na horském kole.

V Sarzeau je pro návštěvníky k dispozici řada kulturních i sportovních příležitostí. V létě se v Sarzeau mohou návštěvníci věnovat potápění, kánoím či plachtění (je zde k dispozici i škola plachtění). Město dále nabízí tenisové kurty, golfové hřiště s 18 jamkami, možnost rajtování a rybaření.

V obci jsou k dispozici obchody, potraviny, restaurace a řada pamětihodností. Zejména mladí lidé jistě ocení možnost navštívit diskotéku.

Tip na výlet
Největší z bretaňských ostrovů Belle-Ile (20 x 9 km, 4 500 obyvatel) nabízí pláže na klidném severním pobřeží a divokou romantiku skalních útesů na jihu. Kiosky, restaurace a módní obchůdky ještě nestihly zaplavit nábřeží a sousední uličky, a tak vás procházka vrátí jakoby o pár desítek let nazpět, kdy ještě bylo zvykem popíjet v kavárně Armor pod kostelem na náměstí aperitiv.

• Belle-Ile - z Vannes, Lorient, Quiberon (45 minut). Cena zpáteční jízdenky vyjde přibližně na osm eur, za auto zaplatíte od 60 eur. Přenocování: deset hotelů, 120 domků nebo apartmánů, deset kempinků.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie