Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Philibert

St Philibert

Malá vesnice St Philibert se nachází v regionu Bretaň, na západě Francie. Středisko leží asi 29 km jiho-západně od Vannes, 25 km severně od Quiberon a 10 km jižně od Auray. Okolí St Philibert nabízí různé sportovní aktivity.

Přibližně 10 km od St Philibert je k dispozici písečná pláž a bazén. Asi 3 km od obce se nachází sportovní přístav La Trinité. Je zde k dispozici škola plachtění a možnost zahrát si  tenis.

V obci jsou k dispozici potraviny, pekařství, restaurace a bar. Je zde také lékař. St Philibert je ideálním výchozím bodem pro početné exkurze například k poloostrovu Quiberon, k zálivu Morbihan a do vnitrozemí.

Tipy na výlety
Moře má také vliv na rytmus každodenního života hojného počtu ostrovů poblíž bretaňských břehů. Na mnohé z nich se za bouřlivého počasí nelze dostat. Mezi nejznámější a turisty nejvyhledávanější patří bezesporu Belle-Ile en Mer.

Největší z bretaňských ostrovů Belle-Ile (20 x 9 km, 4 500 obyvatel) nabízí pláže na klidném severním pobřeží a divokou romantiku skalních útesů na jihu.

• Belle-Ile - z Vannes, Lorient, Quiberon (45 minut). Cena zpáteční jízdenky vyjde přibližně na osm eur, za auto zaplatíte od 60 eur. Přenocování: deset hotelů, 120 domků nebo apartmánů, deset kempinků.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie