Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Huelgoat

Huelgoat

Malé město Huelgoat je situováno v regionu Bretaň, na západě Francie. Huelgoat najdete asi 38 km od Carantec, 24 km od Pleyben a 58 km severně od Quimper. Huelgoat leží na břehu rybníka o rozloze 15 ha. Městečko je ideálním místem pro milovníky přírody. Město a jeho okolí nabízí návštěvníkům řadu přírodních krás a zajímavostí.

Mnohotvárná krajina s mnoha lesy, skalisky a jeskyněmi, protkaná řekami a potoky potěší každého, kdo má rád přírodu. Dovolená v Huelgoat nabízí široké možnosti relaxace a odpočinku. V létě se mohou návštěvníci koupat v rybníce. Návštěvníci se zde mohou věnovat rybaření a jízdě na kánoích či šlapacích člunech.

Jako základna pro výlety do přírodní rezervace v Armorickém parku slouží právě městečko Huelgoat (kamenný les, jeskyně krále Artuše). Ve zdejším jezeře můžete chytat okouny a kapry nebo si vyzkoušet plachtění mezi labutěmi.

Tipy na výlety
Farní dvory v provincii Finistére jsou zcela jedinečné architektonické celky, vyskytující se pouze v této nejvzdálenější části Bretaně. Jiné působivé, a někdy i půvabně jednoduché, farní dvory můžete spatřit nedaleko ve vesnicích Sizun, Commana, Ploudiry, La Martyre a Guehénno nedaleko Josselin.

Francie oplývá místy, kde se dá chodit lesem. Od Alsaské přírodní rezervace v Sélestat přes les Huelgoat ve Finistère nebo les v Troncay při hranicích s Berry. Je třeba říci, že poslední léta se zemědělství etabluje na turistickém trhu  a přispívá tak k rozvoji venkovského turismu. Stále více zemědělců se přihlašuje do projektů spojených s turismem. Na programu se objevují kurzy vaření, venkovský piknik, labužnické recepty a naučné návštěvy statku.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie