Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lannion

Lannion

Město Lannion se nachází na severu regionu Bretaň, na západě Francie. Lannion najdeme 39 km od Morlaix, 32 km od Guingamp, 20 km od Tréguier, 11 km od St Michel en Greve, 5 km od Cote d´Armor. Lannion je vhodným místem pro klidnou dovolenou.

V létě se zde návštěvníci mohou věnovat různým sportovním aktivitám. Návštěvníci se mohou osvěžit při koupání v bazénu, dále mohou navštívit tenisové kurty nebo si zahrát golf na golfovém hřišti. Lannion je obklopen krásnou přírodou, kterou můžete objevovat při různých výletech.

Výlety do okolí
Tréguier – městu postavenému na kopci dominuje věž katedrály z 14. století věnovaná přemožiteli draka svatému Tugdualovi. Každoročně se zde 19. května koná procesí (pardon) Saint-Yves.

Bretaňská vášeň jak pro hudbu a tanec, tak pro rituály a náboženství se spojila tzv. pardonech – každoročních kajícných procesích vedoucích k svatyním místních svatých, kde se dávají sliby či žádá o odpuštění. Procesí začíná po mši a jeho účastníci nesou sošky a relikvie, zpívajících chvalozpěvy a někteří na sobě mají tradiční kroje.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie