Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Trévou

Trévou

Letovisko Trévou se nachází na severu regionu Bretaň. Leží asi 15 km severně od Lannion, 15 km západně od Tréguier a 12 km od Perros-Guirec. Trévou se nachází v krásné pobřežní přírodě, která se vyznačuje zvláštní pestrostí. Skalnaté a rozeklané pobřeží nabízí různorodou krajinu, která zaujme každého milovníka přírody.

V okolí Trévou je řada příležitostí pro koupání a opalování. V létě mohou návštěvníci využít písečnou nebo oblázkovou pláž (7 km od Trévou). Koupat se mohou v zátoce, která svou krásou přímo láká návštěvníky k osvěžení. Trévou je vhodným místem pro klidnou odpočinkovou dovolenou.

Tipy na výlety
Na západ se od Pointe de l´Arcouest až k Trégastel táhne pobřeží Côte de Granit Rose, kde vítr a příboj vymílají růžově zbarvené žulové skály a vytvářejí tak velmi neobvyklé útvary. Nejpozoruhodnější z nich se nachází poblíž letoviska Perros-Guirec. Odtud vede přes útesy až k Ploumanac´h Sentier des Douaniers (stezka celníků) poskytující výhled na přírodní rezervaci Les Sept-Îles.

Tréguier
Městu Tréguier postavenému na kopci dominuje věž katedrály ze 14. století věnovaná přemožiteli draka svatému Tugdualovi. Každoročně 19. května se zde koná procesí (pardon) Saint-Yves.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie