Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Penvénan

Penvénan

Vesnice Penvénan se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Penvénan leží 20 km západně od Paimpol, 35 km od Guingamp a pouhých 6 km od Tréguier. Bude se zde líbit zejména milovníkům turistiky a cykloturistiky. Penvénan je ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí.

Vesnice leží ve vzdálenosti 3 km od moře. V obci jsou veškeré služby k dispozici v místě. Za vidění stojí například poloostrov Bugueles (3 km od Penvénan) či Port Blanc (6 km od Penvénan). Penvénan je vhodným místem pro klidnou dovolenou.

Tipy na výlety
Městu Tréguier postavenému na kopci dominuje věž katedrály ze 14. století věnovaná přemožiteli draka svatému Tugdualovi. Každoročně 19. května se zde koná procesí (pardon) Saint-Yves.

Smaragdové pobřeží (Côte D´Émeraude) se táhne od výběžku Poinde de Grouin na západ od Saint-Malo až na sever od přístavu Cancale, známého svými ústřicemi, až k le Val-André na západě. Můžete zde najít řadu kvalitních pláží, krásných letovisek i mysů s nádhernými výhledy na moře. Pobřeží Côte de Granit Rose je typické svými růžově zbarvenými žulovými skalami zvětralými do neuvěřitelných tvarů.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie