Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Corlay

Corlay

Malé město Corlay se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Corlay najdeme 34 km jižně od St Brieuc, 32 km jižně od Guingamp, 31 km severně od Pontivy. Corlay nabízí řadu zajímavostí, například kostel Corlay, zámek Fort de Corlay nebo muzeum koní. Corlay je ideálním místem dovolené zejména pro milovníky turistiky a výletů na horském kole.

V obci jsou k dispozici potraviny, pekařství a restaurace. V létě se mohou návštěvníci věnovat hraní tenisu či rybaření. V okolí je mnoho turistických cest a cest vhodných pro túry na horském kole. Ideálním cílem těchto výletů po okolí Corlay jsou například propasti Toul Goulic nebo klášter Bon-Repos v St Gelven.

Zajímavost
Původně se v Bretani chovalo více typů koní, např. mimochodníci, jízdní kůň Corlay, víceúčelový jízdní i tažný kůň, z něhož se později vyvinul populární bretaňský "postier" a konečně těžký tažný kůň. Dnes už mimochodníci vymizeli, zušlechtěný Corlay je na vymření (jméno dostal podle městečka Corlay ve východní části Montagne d´Arrée,kde se odedávna choval jako jezdecký a kočárový kůň), a tak se uchoval jen výborný klusák - Breton poštovní a těžký tažný kůň, ovlivněný percheronem.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie